Bořivojova 235/1, 779 00 Olomouc

Prodej rodinného domu 95 m2, pozemek 3335 m2

Pro cenu kontaktujte makléře

Detaily

Nabízíme k prodeji zděný, samostatně stojící rodinný dům 4+KK v obci Střeň. Dům byl zkolaudován v roce 2009 a je stále v perfektně udržovaném stavu. V roce 2016 se na pozemku přistavěla prostorná garáž (53 m2 zastavěná plocha), která je členěna na dvě části a to prostor pro parkování vozidla a další část jako technické zázemí pro zahradní nářadí a techniku.

Dispozici přízemí domu tvoří vstupní chodba s vestavěnou skříní, komora, koupelna se sprchovým koutem a wc a dále obývací pokoj s kuchyňským koutem a prostorem pro jídelní stůl. Z obývacího pokoje je vstup na zastřešenou terasu u domu.

V prvním patře domu se dále nachází 3 samostatné neprůchozí pokoje a koupelna s vanou a WC.

Vytápění domu je elektrické, které je využíváno společně s krbem v obývacím pokoji, které mají horkovzdušný rozvod i do druhého patra. Dle vyúčtování za poslední tři roky je průměrná spotřeba elektřiny v tomto domě cca 4,5 – 5 MWh a to včetně temperování samostatné garáže. Voda i kanalizace je u domu obecní. Na pozemku je dále studna, která se využívá pro potřeby zahrady.

Velkou výhodou a zároveň i dominantou této nabídky je pozemek o výměře 3335 m2, který nabízí nejen dostatečný prostor pro zahradu, ale i soukromí na pozemku. Na pozemku je velmi zdařile zakomponována jak okrasná zahrada, tak i zahrada užitková. Na okrasné části nalezneme množství okrasných dřevin a rostlin, které nám zútulňují celou zahradu. Mimo jiné zde najdeme i příjemně zakomponované ohniště s posezením. V užitkové části nalezneme i dostatečný prostor pro pěstování ovoce a zeleniny a nemůže zde chybět ani skleník.

Více informací k této nabídce Vám poskytne makléřka nabídky.

  • ID: 5242
  • Zveřejněno: 24. 1. 2024
  • Poslední aktualizace: 24. 1. 2024
  • Zobrazení: 931