Bořivojova 235/1, 779 00 Olomouc

Rodinný dům s velkou zahradou, Bělotín

3.800.000 Kč
včetně provize zprostředkovatele

Detaily

Nabízíme k prodeji zajímavou dvoupodlažní zděnou vilu s obytným podkrovím na pozemku o velikosti 1734 m2 v centru obce Bělotín u Hranic. Z domu je příjemný výhled na okolí.
Stavba je ve stavu hrubé stavby a zbývá dokončit interiér a fasádu, což je výhoda pro pro rychlé bydlení bez zdlouhavého vyřizování projektu a schválení úřadu.
Půdorys domu má rozměry 12 x 13 m a je navržen dispozičně 5+1 se dvěma koupelnami, garáží, technickou místností, druhou letní kuchyní, terasou. Dům je již připojen na všechny inženýrské sítě. Na pozemku se dále nachází starší cihlový dům pro případnou rekonstrukci nebo odstranění.
Díky možnostem rozlehlé zahrady v sobě nemovitost nabízí velký potenciál pro vybudování nadstandardního rodinného bydlení s příjemným soukromím ze všech světových stran.
V obci Bělotín je zaručena veškerá občanská vybavenost, bezproblémové napojení na hlavní dopravní tepnu Ostrava – Olomouc – Brno.
V obci Bělotín žije 1800 obyvatel a byla vyhlášena vesnicí roku 2019 Olomouckého kraje. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost – MŠ, ZŠ, zdravotní středisko, domov seniorů, poštu, potraviny a další služby. Celoročně se zde koná spousta společenských i sportovních událostí. Další informace Vám sdělí makléř nabídky.

  • ID: 5013
  • Zveřejněno: 20. 1. 2021
  • Poslední aktualizace: 20. 1. 2021
  • Zobrazení: 321